Şanlıurfa teşkilatımız, Vali Abdullah Eren’i ziyaret etti
False
Şanlıurfa teşkilatımız, Vali Abdullah Eren’i ziyaret etti
6 Ekim 2017 Cuma

(DP Basın Merkezi – 06 Ekim 2017) İl Başkanımız Ömer Faruk Dağ başkanlığındaki Şanlıurfa teşkilatımız, Şanlıurfa Valiliğine atanan Abdullah Eren’i makamında ziyaret etti.

 

İl Başkanımız Ömer Faruk Dağ, Genel İdare Kurulu Üyemiz Mustafa Polat, İl 2.Başkanı Murat Bengi, Gençlikten Sorumlu İl 2.Başkanı Necmettin Kara, Haliliye İlçe Başkanımız Salih Soydaş, Harran İlçe Başkanımız Ömer Boğa’dan oluşan heyet, Vali Abdullah Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Yapılan ziyaretle ilgili açıklama yapan İl Başkanımız Ömer Faruk Dağ; “Memleketimizin huzuru ve selameti için ilimizde tespit ettiğimiz birtakım sorunlarla ilgili olarak Sayın Valimizden bazı taleplerde bulunduk. Sayın Valimiz de bu konularla mutlaka ilgileneceğini ve kesin çözüm üreteceklerini beyan ederek Şanlıurfa teşkilatımıza yüksek ilgi ve alaka göstermişlerdir. Kendilerine müteşekkiriz, yeni görevlerinde başarılar dileriz” diye konuştu.

 

Gençlikten Sorumlu İl 2.Başkanı Necmettin Kara ise yaptığı açıklamada “İl ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte, kısa bir süre önce Adıyaman Valiliğinden Şanlıurfa Valiliğine atanan Valimiz Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerinde bulunduk hem de Şanlıurfa’mızın öncelikli sorunlarını kendilerine iletme fırsatı bulduk” dedi.

 

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ise şöyle konuştu:

 

“Demokrat Parti Şanlıurfa İl ve İlçe Teşkilatlarının ziyaretinden büyük memnuniyet duyduk. Şanlıurfa’nın hassas konularında duyarsız kalmayan başta Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Sayın Ömer Faruk Dağ olmak üzere teşkilatına can-ı gönülden teşekkür ederim.” 


Kaynak ( DP )