Buca İlçe Başkanlığımızda “Aşure Günü Etkinliği” yapıldı
False
Buca İlçe Başkanlığımızda “Aşure Günü Etkinliği” yapıldı
4 Ekim 2017 Çarşamba

(DP Basın Merkezi – 02 Ekim 2017) Buca İlçe Başkanlığımızda “Aşure Günü Etkinliği” yapıldı. Buca İçe Başkanımız Remzi İspa ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından birlik ve beraberliğimizi arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlikte il ve ilçe teşkilatımız bir araya geldi.

 

Partililerimizin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler açılış konuşması yaparak,  barış ve dostluk mesajı verdi. Dökmeciler, yaptığı konuşmada Demokrat Parti'nin vazgeçilemeyecek bir parti olduğunu, halkın teveccühüyle gelecek seçimlerde mutlaka Meclis’te hak ettikleri yerde olacaklarını vurguladı.

 

Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin, sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi olan Aşure ayı dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Genel Başkan Yardımcımız Osman Varol, Genel İdare Kurulu Üyelerimiz Kazım Özçoban ve Sait Demir, Merkez Karar Kurulu Üyelerimiz Osman Kocatürk, Hüsnü Eeyi, Nedim Turbil, İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Minür Bulut, Fatma Büyükyörük, Şebnem Demirkıran, Nurşen Durğut, Enver Özdemir, Menderes ilçe Başkanımız Hüseyin Kızıltaş, Bornova İlçe Başkanımız Nuri Vatansever, Karabağlar Eski İlçe Başkanımız Cihangir Öztürk, Torbalı İlçe Başkanımız İbrahim Demir ve ilçelerin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çok sayıda Demokrat Partili ve halkımız katıldı.

 

"Aşure Etkinliği"inde başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, demokrasi şehitlerimiz merhum Başvekilimiz Adnan Menderes ve dava Arkadaşları ile birlikte ebediyete intikal etmiş 8.Cumhurbaşkanımız merhum Süleyman Demirel, Turgut Özal ve ebediyete intikal etmiş Demokrat Partililerimizin aziz ruhları için Mevlid okutularak Aşure ikramında bulunuldu.


Kaynak ( DP )