Bütün üyeleri kadınlardan oluşan Dikili İlçe Teşkilatımız çalışmalarına başladı
False
Bütün üyeleri kadınlardan oluşan Dikili İlçe Teşkilatımız çalışmalarına başladı
6 Eylül 2017 Çarşamba

(DP Basın Merkezi – 06 Eylül 2017) Bütün üyeleri kadınlardan oluşan Dikili İlçe Teşkilatımız çalışmalarına başladı. Dikili İlçe Başkanlığımıza ataması yapılan Melahat Özcanoğlu, “Bize düşen bu onurlu görevin gereklerini yerine getirerek Dikili ilçesinde Demokrat Parti bayrağını yeniden dalgalandırmaktır” dedi.

 

Dökmeciler: “Kadınlarımızı daha fazla siyasetin içinde göreceğiz”

 

İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, Dikili İlçe Başkanlığımıza Melahat Özcanoğlu’nun atandığını ve ilçemizin tekrar aktif hale geldiğini belirterek “Daha dinamik bir parti yapısı ortaya çıkaracağız Bir iveme yakaladık daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

 

Dikili İlçe Teşkilatımızın bütün üyelerinin kadınlardan oluştuğuna vurgu yapan Dökmeciler, şunları söyledi:

 

“İzmir özelinde tüm teşkilatlarımıza heyecan kazandırmak için büyük gayret sarf ediyoruz. Ülkemiz genelinde birçok il ve ilçelerinde kongrelerimizi yaparak eksik olan teşkilatlarımızı yeniden yapılandırıyoruz. Daha dinamik bir parti yapısı ortaya çıkarmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güzel bir ivme yakaladık, teşkilatlarımızı daha da güçlendirecek, kadınlarımızı daha fazla siyasetin içinde göreceğiz.

 

İzmir'imiz geçmişten bugüne demokrat hüviyetine yakışır bir biçimde, her daim gücünü, kudretini sandıklarda da kuvvetli bir şekilde ortaya koymuştur. Kurmaya gayret ettiğimiz teşkilat yapımızda kadınlarımıza verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymak adına belki de Demokrat Parti çatısı altında tarihi bir ilke imza attık. Dikili İlçe Teşkilatımızın tamamının kadınlarımızdan oluştuğu bir yapılandırmaya gittik.

 

Dikili İlçe başkanlığımızın başta İl Başkanlığımıza, partimize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

 

Dikili İlçe Başkanı Özcanoğlu: “Dikili’de Demokrat Parti bayrağını gururla dalgalandıracağız”

 

Dikili İlçe Başkanlığımıza atanan Melahat Özcanoğlu ise Demokrat Parti’nin siyaset sahnesinde tek rakibinin yine kendisi olduğunu söyleyerek şunları aktardı:

 

“Geçmişte olduğu gibi bugün de İzmir’de gördüğümüz ilgi ve alaka, bizleri bir kez daha umutlandırmıştır. Siyasette hedefe ulaşmamız konusunda kadınların katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Bizler de bize ifa edilen bu görev dolayısıyla her zamankinden daha çok çalışacağız. Bu onurlu görevin bizlere tebliğ edilmesiyle birlikte başlatmış olduğumuz yoğun çalışmanın karşılığını en kısa sürede alacağımıza ve Dikili’de Demokrat Parti bayrağını gururla dalgalandıracağımızdan hiç şüphem yok.

 

Böyle onurlu bir göreve atanmak beni ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı son derece mutlu etti.”

 

Dikili Teşkilatımızın Yönetim Kurulunda; Başkan Melahat Özcanoğlu, Şehnaz İstambul, Seyhan Koç, Zuhal Kaçan ve Şule Gümüş yer aldı. 


Kaynak ( DP )