Dökmeciler: “Partimize katılımlar devam ediyor”
False
Dökmeciler: “Partimize katılımlar devam ediyor”
11 Ağustos 2017 Cuma

(DP Basın Merkezi – 11 Ağustos 2017) Partimize katılan eski Panama Konsolosu Hatice Güleç'e parti rozetini İl Başkanımız Metin Dökmeciler taktı.

 

İzmir İl Başkanlığımızda düzenlenen toplantıda, İl Başkanımız Metin Dökmeciler bir konuşma yaparak ardından partiye yeni katılan demokratlara parti rozetlerini taktı.

 

Dökmeciler, toplantıda yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

 

“İzmir demokrasinin kalesidir ve İzmir merkez sağdır. Demokrasinin meşalesini yeniden İzmir'den yakacağız. İzmir'in tüm vizyonunu değiştirecek kalitede arkadaşlarımız, bünyemizde mevcuttur.

 

 

Demokrat Parti'li olmak Türkiye'de her zaman bir ayrıcalık olmuştur. Türkiye'nin taşında, toprağında, köprüsünde, hastanesinde, yolunda Demokrat Parti'nin izi vardır. Demokrat Parti'nin yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Demokrat Parti, çok kısıtlı imkanlarla çok büyük işler yapmış, yine de mevcut iktidarın yüzde 1'i kadar borçlanmamıştır. Bugün, yaptıklarımızın birçoğu maalesef özelleştirilmiştir.

 

Önümüzdeki dönemde bir erken seçim gündeme gelebilir. Demokrat Parti olarak seçimlere her an hazırız. Partimize yeni katılımlar büyük bir hızla devam ediyor. Önümüzdeki süreçte de zellikle genç arkadaşlarla ve kadınlarla yolumuza devam edeceğiz. Partimizde siyaset yapacak olan eski Panama Konsolos’u Hatice Güleç’e de aramıza katılımlarından dolayı hoş geldiniz diyor, hep birlikte büyük işler başaracağımıza inandığımı ifade etmek istiyorum.”


Kaynak ( DP )