İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, yeni yıl mesajında “Umut, Demokrat Parti’dir” dedi
False
İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, yeni yıl mesajında “Umut, Demokrat Parti’dir” dedi
29 Aralık 2016 Perşembe

(DP Basın Merkezi – 29 Aralık 2016) İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, yeni yıla girişimiz dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Dökmeciler, mesajında “Yeni yıla genç kuşaklara özledikleri barış içinde yepyeni bir gelecek yaratma arzusu ve umuduyla gireceğiz” dedi.

 

“Demokratlar olarak el birliğiyle yeni bir gelecek yaratacağız”

 

Yayınladığı mesajda 7 Ocak 2017 tarihinde Demokrat Partimizin 71. Kuruluş Yıldönümünü kutlayacağımızı hatırlatan İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler, “Demokratlar olarak el birliğiyle büyük bir değişimi gerçekleştirip, yeni bir gelecek yaratmayı başarabilecek güçteyiz” diye konuştu.

 

Dökmeciler mesajının devamında şunları dile getirdi:

 

“2016 yılını geride bırakıp yeni bir yıla girerken geride bıraktığımız yıl, hepimiz için dünyanın çeşitli yerlerinde ve özellikle bölgemizde savaşın ve istikrarsızlığın yarattığı acıları yüreklerimizde hissettiğimiz bir yıl oldu.

 

 

Ne yazık ki sahile vuran cansız çocuk bedenlerinin yarattığı travmayı, anaların evlatlarına değil evlatlarının tabutlarına sarıldığını kimsenin unutması mümkün değildir.

 

“2017 yılı Demokrat Parti’nin yılı olacaktır”

 

Böylesi bir ortamda ülke gündemini doğru bir şekilde belirleyerek, halkımızın gerçek sorunlarını dile getiren ve mevcut sorunların çözüme ulaşmalarını önceki yıllarda olduğu gibi aynı kararlılıkla çalışarak sağlayabilecek bir parti vardır, sorunları çözecek umut vardır. Umut, Demokrat Parti’dir. 2017 yılı bu manada Demokrat Parti’nin yılı olacaktır.

 

Yeni yıla, yığılan bütün sorunları geride bırakma kararlılığı ve genç kuşaklarımıza barış içinde yepyeni bir gelecek yaratma arzusu ve umuduyla giriyoruz.

 

Büyük bir değişimi gerçekleştirip, yeni bir gelecek yaratmayı; mevcut iktidarın tek alternatifi olan Demokrat Parti ile birlikte başarabiliriz.

 

2017 senesinin sorunların çözüldüğü bir yıl olmasını ve herkesin demokrasi içinde, mutlu ve huzurlu yaşamasını dilerim.”


Kaynak ( DP )