Sincan’a en genç ilçe başkanı
False
Sincan’a en genç ilçe başkanı
23 Aralık 2016 Cuma

(DP Basın Merkezi – 23 Aralık 2016) Geçtiğimiz günlerde kongresini yapan Sincan İlçe Başkanlığına Erhan Erdem seçildi.

 

Sincan İlçe Başkanı Erhan Erdem, 23 yaşında ve bu özelliğiyle Türk siyasetine en genç ilçe başkanı olarak adını yazdırdı. Sincan’da yapılan kongrenin bir başka dikkat çeken özelliği ise genç başkanın oluşturduğu yönetimdeki yaş ortalamasının 26 oluşu.

 

Türkiye’nin en genç genel başkanı olan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, göreve geldiğinden bu yana Demokrat Parti teşkilatlarını ve yönetimlerini de gençleştirmek ve siyasete yeni ve taze soluklar kazandırmak için uğraş veriyor.

 

Sincan İlçe Başkanı Erhan Erdem, yaptığı açıklamada “Gençlik Kollarından gelen ve teşkilatımıza büyük bir dinamizm katan Ankara İl Başkanımız Bahadır Ulusoy ve yine çok genç yaşta il başkanlığı yaparak siyasete atılan, Türk Gençliğimizin temsilcisi Genel Başkanımız Gültekin Uysal’la beraber Demokrat Parti meşalesini Sincan’da yakacağız.

 

Gençliği biliyoruz, onlara inanıyoruz. Türkiye’de bundan böyle siyaset anlayışı tamamen değişecek ve dinamik kadrolarımızla ülkemizde yeni bir rota çizeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin” diye konuştu.  


Kaynak ( DP )