Denizli Milletvekili adayları Çameli’nde vatandaşla buluştu
False
Denizli Milletvekili adayları Çameli’nde vatandaşla buluştu
6 Mayıs 2015 Çarşamba


(DP Basın Merkezi – 06 Mayıs 2015) GİK Üyesi ve Denizli 1.sıra Milletvekili adayı Aşkın Çelik ile Denizli adayları Sevim Yalçıner, Murat Öztürk, Yıldıray Akıncı, beraberindeki İl Başkanı Aykut Yıldırım ve Çameli İlçe Başkanı Zeynel Göymen ile birlikte Çameli’ndeki esnafı ziyaret ettiler.

 


Çameli’nde öncelikli olarak pazar yerini ziyaret eden ekip, Pazar alışverişi yapan vatandaşla da sohbet ederek Demokrat Parti misyonunu ve neden Demokrat Parti’ye ihtiyaç olduğunu anlattı. Ziyaretler sırasında vatandaşların soru ve sorunlarını tek tek not alan Aşkın Çelik, yeniden gelecek Demokrat Parti iktidarıyla bu sorunların aşılacağı sözünü verdi. Milletvekili adayları ayrıca Demokrat Parti’nin iktidar yıllarında yaptığı hizmetler, yatırımlardan da örnekler vererek hafızalarını tazeledi, “Daha önce yaptık, yine yaparız” mesajı verdiler.

 


Çameli pazaryeri gezisini tamamlayan Denizli Milletvekili adayları daha sonra ilçeye bağlı Elmalı, Kirazlı Yayla ve Kalınkoz Mahalleleri’nde kahve gezileri  ile ziyaretlerini sonlandırdı. Çameli İlçesi seçim gezilerini değerlendiren GİK Üyesi ve Denizli 1. Sıra Milletvekili Adayı   Aşkın Çelik, vatandaşların kendilerine gösterdikleri  ilgi ve alakanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, sandıkta seçmenin Kırat’ı şaha kaldıracağına güvenlerinin  tam olduğunu sözlerine ekledi.


Kaynak ( DP )