DEMOKRAT PARTİ 7 HAZİRAN 2015 MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ
False
DEMOKRAT PARTİ 7 HAZİRAN 2015 MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ
14 Nisan 2015 Salı

 

ADI SOYADI MESLEĞİ İL 1. TERCİHİ MV.
SIRASI
HAKAN TOPALOĞLU SENDİKACI ADANA 1
CELAL TOPALOĞLU SERBEST ADANA 2
YALÇIN METE İŞ ADAMI ADANA 3
MUHAMMET EMİN ATASEVER SERBEST ADANA 4
BAHA İSPİR ÇİFTÇİ ADANA 5
JALE HİÇYAKMAZER İŞLETMECİ ADANA 6
DOĞAN KİPER ULUSOY EMEKLİ ADANA 7
HÜLYA TUFAN SERBEST ADANA 8
GÜLAY SEZGİN EMEKLİ ADANA 9
RUHİ KÖŞKER EMEKLİ ADANA 10
HASAN ATMACA MUTEMET ADANA 11
GÜRKAN SÖNMEZ EMLAK DANIŞMANI ADANA 12
MUSTAFA CANBULAT TEKNİKER ADANA 13
MEHMET ÖZÜN SERBEST ADANA 14
         
RAĞİBE YAĞDİ EV HANIMI ADIYAMAN 1
İBRAHİM SALHAN ÇİFTÇİ ADIYAMAN 2
CELAL ULU ESNAF ADIYAMAN 3
MURAT KINACI SERBEST ADIYAMAN 4
REMZİYE YALÇİN EV HANIMI ADIYAMAN 5
         
İHSAN DİNÇAY DOĞAR GAZETECİ AFYONKARAHİSAR 1
ASLAN SAYIN İKTİSATÇI AFYONKARAHİSAR 2
İBRAHİM  ÖLMEZ İKTİSATÇI AFYONKARAHİSAR 3
ASUMAN UMUT SERBEST AFYONKARAHİSAR 4
ERDAL ÜNSOY SERBEST AFYONKARAHİSAR 5
         
NEŞAT TİRİMOĞULLARI İNŞAAT TEKNİSYENİ AĞRI 1
CEVDET ERCİYAS EMEKLİ AĞRI 2
SABAHATTİN MENDERES KOÇER SERBEST AĞRI 3
HALİT EKEN İŞÇİ AĞRI 4
         
SALİH AŞCI ÇİFTÇİ AMASYA 1
İLHAN ŞEKER SERBEST AMASYA 2
MUZAFFER HARPUTLU SERBEST AMASYA 3
         
MEHMET ÖZDEMİR SOSYOLOG ANKARA 1. BÖL 1
BİROL GÖKÇE ÇİFTÇİ ANKARA 1. BÖL 2
MUZAFFER BABADAĞ DİŞ DOKTORU ANKARA 1. BÖL 3
ARİF VARMIŞ ESNAF ANKARA 1. BÖL 4
ABDURRAHMAN ÖZDERE MAKİNE YÜK. MÜH. ANKARA 1. BÖL 5
FATİH YILDIZ EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ ANKARA 1. BÖL 6
ÖMER SABRİ YOLAŞ İKTİSATÇI ANKARA 1. BÖL 7
ÖMER ŞENÖZ İŞLETMECİ ANKARA 1. BÖL 8
YAVUZ GÖKHAN ULUSER DİŞ HEKİMİ ANKARA 1. BÖL 9
SELAHATTİN KARAKAYA EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 10
ERKUT KUBAT ÇİFTÇİ ANKARA 1. BÖL 11
SEDAT APAYDIN MAKİNE MÜHENDİSİ ANKARA 1. BÖL 12
FATMA ŞÜKRAN GÜMÜŞ EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 13
KERİM  BİLGEHAN KİMYA MÜHENDİSİ ANKARA 1. BÖL 14
ŞERAFETTİN YENER EMEKLİ POLİS ANKARA 1. BÖL 15
GÜLER KURT SERBEST ANKARA 1. BÖL 16
FAHRETTİN  GÜN MALİ MÜŞAVİR ANKARA 1. BÖL 17
İSA BULUT MAKİNE MÜHENDİSİ ANKARA 1. BÖL 18
NURİ EFE İŞ ADAMI ANKARA 2. BÖL 1
SELAMİ GENEL KİMYA MÜHENDİSİ ANKARA 2. BÖL 2
ALİ KILIÇ EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 3
NİHAT YILMAZ İŞ ADAMI ANKARA 2. BÖL 4
FİKRET ÇATMAKAŞ İKTİSATÇI ANKARA 2. BÖL 5
YAŞAR KARATAŞ ESNAF ANKARA 2. BÖL 6
DİLEK NEZİHE OCAK İKTİSATÇI ANKARA 2. BÖL 7
MEHMET CAHİT KARAKUŞ EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 8
SITKI TANER KOÇ SERBEST ANKARA 2. BÖL 9
MUSTAFA KAPLAN EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 10
BORAHAN GÜNALP İŞLETMECİ ANKARA 2. BÖL 11
ALİ ULU TÜCCAR ANKARA 2. BÖL 12
AYNUR BARUT EV HANIMI ANKARA 2. BÖL 13
ADEM BÖLÜKBAŞ SERBEST ANKARA 2. BÖL 14
         
ALİ ATEŞ SERBEST ANTALYA 1
ALİ YENER ERÇİN EMEKLİ ANTALYA 2
METİN  ÖZKAN SERBEST ANTALYA 3
ÖMER FARUK ALTUNTAŞ EMEKLİ ANTALYA 4
GÜLEN SULTAN YÜKSEL SERBEST ANTALYA 5
İSKENDER ALPER SERBEST ANTALYA 6
MEHMET YILDIRIMKANLI SERBEST ANTALYA 7
AHMET NEDİM TURBİL SERBEST ANTALYA 8
FUAT KARAPINAR SERBEST ANTALYA 9
TURGUT TUĞRUL TUNA SERBEST ANTALYA 10
İSMAİL HAKKI ERTURAL SERBEST ANTALYA 11
GÜLSÜM ÖZCAN MUHASEBECİ ANTALYA 12
ÜZEYİR BEKEM SERBEST ANTALYA 13
NEDRET ERYOL EMEKLİ ANTALYA 14
         
OSMAN ÖZDEMİR MALİ MÜŞAVİR ARTVİN 1
FERMAN ERŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSİ ARTVİN 2
         
SERHAT EMANET İŞLETMECİ AYDIN 1
AHMET ZÜHTÜ SOYDAR SERBEST AYDIN 2
NERİMAN ARAT EMEKLİ AYDIN 3
CAFER AVCI SERBEST AYDIN 4
ALİ OSMAN DUMAN EMEKLİ AYDIN 5
TURGAY HARMAN SERBEST AYDIN 6
MUZAFFER ÇIBIK SERBEST AYDIN 7
         
CEMAL ÇAKIR EMEKLİ BALIKESİR 1
AYŞE SEMA YILMAZ DOKTOR BALIKESİR 2
MEHMET ALİ ÖZCAN EMEKLİ BALIKESİR 3
HASAN BASRİ KARADAĞ SERBEST BALIKESİR 4
CENAP ASLAN ESNAF BALIKESİR 5
ERDOĞAN KARAKAVUK SERBEST BALIKESİR 6
İBRAHİM TETİK EMEKLİ ÖĞRETMEN BALIKESİR 7
LAÇİN ÖZBEK ÖĞRENCİ BALIKESİR 8
         
MUSTAFA  SARI MÜHENDİS BİLECİK 1
EMİN ULUYOL EMEKLİ ASTSUBAY BİLECİK 2
         
EMİNE GÖKTÜRK SERBEST BİNGÖL 1
MEVLÜT DEMİRCİOĞLU EMEKLİ BİNGÖL 2
SONER ÇETİN DİŞ TEKNİSYENİ BİNGÖL 3
         
YAŞAR ÇİMEN SERBEST BİTLİS 1
CUMAALİ AKBUDAK İŞLETMECİ BİTLİS 2
ÜMİT DOĞAN SERBEST BİTLİS 3
         
SEZGİN KARAKAŞ ELEKTRİK MÜHENDİSİ BOLU 1
İSMAİL HAKKI ERPAÇAL MAKİNE MÜHENDİSİ BOLU 2
ŞERAFETTİN YALÇIN EMEKLİ SİGORTACI BOLU 3
         
SIDIKA ÜMİT KABAŞ SERBEST BURDUR 1
ERGÜN YILDIRIM SERBEST BURDUR 2
YILMAZ ÖZAT EMEKLİ BURDUR 3
         
ERGÜN KOÇ EKONOMİST BURSA 1
HÜLYA KARA ECZACI BURSA 2
RECEP YILMAZ GIDA MÜHENDİSİ BURSA 3
SELAHATTİN ÇAKMAK İŞLETMECİ BURSA 4
SELAHETTİN EKİNCİ EĞİTİMCİ BURSA 5
MUSTAFA AYVAZOĞLU GIDA SEKTÖRÜ BURSA 6
HALİL KAPTAN SERBEST BURSA 7
CEMAL YEŞİLYURT SERBEST BURSA 8
HALİL ŞAHİNALP TEKSTİL BURSA 9
NAİLE ŞENYUVA SERBEST BURSA 10
MÜRTEZA YAĞCİ EMEKLİ ÖĞRETMEN BURSA 11
NERMİN ADAY YÖNETİCİ BURSA 12
TAYFUN KIRGÖZ SERBEST BURSA 13
ETHEM KOYUNCU YÖNETİCİ BURSA 14
MEHMET ÖLMEZ İŞÇİ BURSA 15
RAMAZAN GÜRGEN İŞÇİ BURSA 16
ALİ ŞEKER MOBİLYACI BURSA 17
FAHRİ CESUR SERBEST BURSA 18
         
TURHAN DEMİR MALİ MÜŞAVİR ÇANAKKALE 1
NAİL BABACAN AVUKAT ÇANAKKALE 2
METİN BOLAK ESNAF ÇANAKKALE 3
FARUK KISA YÖNETİCİ ÇANAKKALE 4
         
RIZA SERKAN BAYLAN İÇ MİMAR ÇANKIRI 1
TEKANT ÖZALP AVUKAT ÇANKIRI 2
         
SEVİM GİRGİN EV HANIMI ÇORUM 1
HÜSEYİN ÇETİN SERBEST ÇORUM 2
ŞABAN SİYAKUŞ SERBEST ÇORUM 3
KADİR ÖZTÜRK EMEKLİ ÇORUM 4
         
AŞKIN ÇELİK İŞ ADAMI DENİZLİ 1
SEVİM YALÇINER YÜKSEK HEMŞİRE DENİZLİ 2
MURAT ÖZTÜRK JEOLOJİ MÜHENDİSİ DENİZLİ 3
YILDIRAY AKINCI ESNAF DENİZLİ 4
AZAM KEÇELİ ZİRAAT MÜHENDİSİ DENİZLİ 5
MUSTAFA NAK MALİ MÜŞAVİR DENİZLİ 6
HULKİ İLHAN EMEKLİ DENİZLİ 7
         
İRFAN YILDIRIM İŞLETMECİ DİYARBAKIR 1
HASAN YİGİTKAN SERBEST DİYARBAKIR 2
AYHAN ŞAHİN SERBEST DİYARBAKIR 3
ZEYNEP KAYMAK MEMUR DİYARBAKIR 4
FATMA AY EMLAK DANIŞMANI DİYARBAKIR 5
ÖMER TÜNEN YÖNETİCİ DİYARBAKIR 6
TAMER ALTIN SERBEST DİYARBAKIR 7
MUSTAFA ŞAFAK İŞÇİ DİYARBAKIR 8
AHMET FARUK GÜZELBEY ESNAF DİYARBAKIR 9
VELAT ARİ ÖĞRENCİ DİYARBAKIR 10
TOLGA ULUSOY İKTİSATÇI DİYARBAKIR 11
         
DOĞAN YAKAR TÜCCAR EDİRNE 1
YENER İŞBİLİR TÜCCAR EDİRNE 2
MÜNİR AYDIN MALİ MÜŞAVİR EDİRNE 3
         
MEHMET GÖKTÜRK GAZETECİ ELAZIĞ 1
ABDULVAHAP AYDOĞAN EMEKLİ ELAZIĞ 2
GÜRKAN ÇOK MUHASEBECİ ELAZIĞ 3
İBRAHİM DANIŞ SERBEST ELAZIĞ 4
         
HAKAN YAVUZ SERBEST ERZİNCAN 1
ŞEHRİ YILMAZ ESNAF ERZİNCAN 2
         
HİKMET ESNAF ERZURUM 1
SELİM ÇATALKAYA SERBEST ERZURUM 2
RECEP AKKAMIŞ SERBEST ERZURUM 3
MESUD ERCAN TÜCCAR ERZURUM 4
KEMAL AKIN EMEKLİ ERZURUM 5
MİTHAT BARAN EMEKLİ ERZURUM 6
         
HASAN HÜSEYİN KAYA EMEKLİ ESKİŞEHİR 1
METİN EKER OTOMATİV ESKİŞEHİR 2
MUSTAFA KAYA EMEKLİ ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR 3
ABDULLAH LEBLEBİCİ ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR 4
ÖMER ACAR SERBEST ESKİŞEHİR 5
SEVAL GÖKKAYA EV HANIMI ESKİŞEHİR 6
         
ÖZDEN FATMA MÜFTÜOĞLU EV HANIMI GAZİANTEP 1
OMAY KARAATA MAKİNE MÜHENDİSİ GAZİANTEP 2
CEMAL DALDABAN SERBEST GAZİANTEP 3
ÖKKEŞ ERDAL CÖMERT SATIŞ PAZARLAMA GAZİANTEP 4
HAKAN MUTLU  ÖZCAN ÇİFTÇİ GAZİANTEP 5
GÖKHAN BÜYÜK MAKİNE MÜHENDİSİ GAZİANTEP 6
ABDULKADİR ERÇİN EMLAK DANIŞMANI GAZİANTEP 7
MEHMET KARADAŞ ESNAF GAZİANTEP 8
UĞUR OĞAN DANIŞMAN GAZİANTEP 9
HASAN ANDIÇ TÜCCAR GAZİANTEP 10
TURGAY SARIOĞLU EMEKLİ GAZİANTEP 11
MEHMET TURAN ÇAPAN İŞÇİ GAZİANTEP 12
         
AHMET KARAKILIÇ İNŞAAT MÜHENDİSİ GİRESUN 1
METİN KORKMAZ EMEKLİ GİRESUN 2
FİRDES ŞİŞMANOĞLU SERBEST GİRESUN 3
HALİL DURUTÜRK TEKNİKER GİRESUN 4
         
ÖZKAN GÜL SERBEST GÜMÜŞHANE 1
SAİT ÖZMÜŞ SERBEST GÜMÜŞHANE 2
         
ALİ BEZİRGAN MÜHENDİS HAKKARİ 1
ALİ ADNAN BARUT ESNAF HAKKARİ 2
MEHMET KELLE EMEKLİ HAKKARİ 3
         
RECEP ÇETİN EMEKLİ ASTSUBAY HATAY 1
HÜSEYİN DİNCER EMEKLİ MÜZE MÜDÜRÜ HATAY 2
İLMETTİN KÖYBAŞI ESNAF HATAY 3
ADİL ÇOLAK EMEKLİ HATAY 4
GÜNEŞ BALKAYA EV HANIMI HATAY 5
HASAN ATILGAN SERBEST HATAY 6
ALİ GÜLER İŞÇİ HATAY 7
ÖMER ŞEHNE EMEKLİ HATAY 8
RECEP KARAKUŞ EMLAK DANIŞMANI HATAY 9
ARİF DEDE EMEKLİ HATAY 10
         
ÖMER LEVENT SERBEST ISPARTA 1
ERCAN TURAN EMEKLİ ASTSUBAY ISPARTA 2
MAHMUT ŞENGÜL İŞLETMECİ ISPARTA 3
DURMUŞ ALİ KARİP ESNAF ISPARTA 4
         
MEHMET ALİ YAVUZ JEOLOJİ MÜHENDİSİ MERSİN 1
BEKTAŞ SACIHAN AVUKAT MERSİN 2
BURAK CANLI AVUKAT MERSİN 3
ÖMER GÜL EMEKLİ MERSİN 4
FATMA OKSAYOĞLU İŞLETMECİ MERSİN 5
TEVFİK SUCULARLI EMEKLİ MERSİN 6
AYDIN KESKİN MAKİNE MÜHENDİSİ MERSİN 7
HATİCE LEMAN TURAN EMEKLİ MERSİN 8
DURMUŞ İŞİAÇIK VETERİNER HEKİM MERSİN 9
AYSUN AYHAN SERBEST MERSİN 10
ÖNDER BOLAT EMEKLİ MERSİN 11
         
SALİH SARI İŞ ADAMI İSTANBUL 1. BÖL 1
DURSUN AKDEMİR DOKTOR İSTANBUL 1. BÖL 2
MUSA KÜPELİ ESNAF İSTANBUL 1. BÖL 3
NİMET BULUT EMEKLİ İSTANBUL 1. BÖL 4
KEMAL ÇAKIR SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 5
AHMET KÖSE İŞLETMECİ İSTANBUL 1. BÖL 6
HURİYE TUĞCE ŞEFKATLI SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 7
HALİL KURŞUN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 8
ADNAN SANCAK SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 9
ÜMİT ONAR SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 10
ALİ BÜLENT  VAROL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 11
MUSTAFA KIRAN AVUKAT İSTANBUL 1. BÖL 12
ÇETİN SUBAŞI SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 13
SİNAN KESKİN YÖNETİCİ İSTANBUL 1. BÖL 14
SELİM TANKUT ELEKTRONİK MÜHENDİSİ İSTANBUL 1. BÖL 15
METİN ÇİMEN TURİZM İSTANBUL 1. BÖL 16
VUSLAT BALKIŞ İÇ MİMAR İSTANBUL 1. BÖL 17
YAVUZ NURAL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 18
EYÜP ÜLKER SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 19
ŞAKİR MISIRLIOĞLU SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 20
GÜLŞAH BAŞBUĞ SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 21
ENVER KARAKAŞ SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 22
CİHAN MUTLU TİCARET İSTANBUL 1. BÖL 23
ALARA ŞÜKRAN ŞENYÜZ SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 24
GÜLTEN ALKAN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 25
ALİ MUTLU SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 26
KIVANÇ BÜYÜKESEN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 27
DUYGU ERTÜRK SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 28
UĞUR TAŞPINAR SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 29
HAMZA DOĞRUYOL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 30
ARZU KAYA SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 31
SEFER BAYLAN İŞ ADAMI İSTANBUL 2. BÖL. 1
CAHİT KAYA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 2
İSA ŞEKER İŞ ADAMI İSTANBUL 2. BÖL. 3
İLKER HAKAN TERZİOĞLU YAPI RESSAMI İSTANBUL 2. BÖL. 4
SELMA ÇETİNKAYA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 5
EMİNE YERLİ YÖNETİCİ İSTANBUL 2. BÖL. 6
FERRUH ŞENDUR SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 7
MÜGE BONCUKÇU TEKSTİL İSTANBUL 2. BÖL. 8
ADNAN ÖZTÜRK TORNA / TESFİYE İSTANBUL 2. BÖL. 9
GÜLTEN ARIKAN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 10
DURMUŞ KARAÇUHA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 11
ALİ RIZA TUNAY SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 12
İSMAİL YAMAK SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 13
ŞÜKRÜ BOZKURT SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 14
MESUT GARİBE SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 15
LATİF AKGÜL EMEKLİ İSTANBUL 2. BÖL. 16
LOKMAN DEMİRBAŞ İŞLETMECİ İSTANBUL 2. BÖL. 17
HALİT PAŞALI EMEKLİ İSTANBUL 2. BÖL. 18
NİHAT KAJAN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 19
MÜKRİME ÖZSALAR EMEKLİ İSTANBUL 2. BÖL. 20
MURADİYE ÇALIŞKAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI İSTANBUL 2. BÖL. 21
NUROL KURT SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 22
ZELİHA AKAR SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 23
ZUHAL KOYUN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 24
ÖZLEM AZMAN MUHASEBE İSTANBUL 2. BÖL. 25
ALİ ÇELİKÇİ SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 26
HALİL HAYRİ ERÇAĞ EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 1
MUSTAFA YAŞAR GENÇOĞLU SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 2
ETEM KAĞAN ÇELİK SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 3
SEMRA KARAHAN EV HANIMI İSTANBUL 3. BÖL 4
CEMAL BACAKCI TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL 5
GÜRKAN AKBABA YÖNETİCİ İSTANBUL 3. BÖL 6
NECMETTİN DÖNMEZ İNŞAAT MÜHENDİSİ İSTANBUL 3. BÖL 7
BAHAR ÇELİK SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 8
YÜKSEL BAŞALMAZ EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 9
MEHMET TURAN EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 10
SERDAL URAL GAZETECİ İSTANBUL 3. BÖL 11
ALİ SAVUT TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL 12
ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY MALİ MÜŞAVİR İSTANBUL 3. BÖL 13
ABUZER MUTLU TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL 14
HASAN KÖROĞLU EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 15
CEMAL YALANIZ TİCARET İSTANBUL 3. BÖL 16
LÜTFİ TURAN TAŞIMACILIK İSTANBUL 3. BÖL 17
FARUK İLHAN SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 18
MUSTAFA  ÖZEROĞLU SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 19
İSMAİL BEKTAŞ SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 20
BÜLENT ÇOBAN İŞLETMECİ İSTANBUL 3. BÖL 21
CANAN BEŞİRİK MUHASEBE İSTANBUL 3. BÖL 22
ORHAN KOÇ SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 23
NURSEL ARSLAN EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 24
İDRİZ VAR İŞLETMECİ İSTANBUL 3. BÖL 25
AYTAÇ ŞENCAN YÖNETİCİ İSTANBUL 3. BÖL 26
HATİCE BÜYÜKÇINGIL YÖNETİCİ İSTANBUL 3. BÖL 27
İLKER ERGÜR SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 28
ÖZHAN AZMAN JEOLOJİ MÜHENDİSİ İSTANBUL 3. BÖL 29
HÜSEYİN AKSOY EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL 30
AHMET ERMAN SERBEST İSTANBUL 3. BÖL 31
         
GÜLTEKİN UYSAL İŞ ADAMI İZMİR 1. 1
OSMAN VAROL DRAMATURG İZMİR 1. 2
YUSUF BAHADIR KARAKULLUKCU İNŞAAT MÜHENDİSİ İZMİR 1. 3
CİHANGİR ÖZTÜRK İDARECİ İZMİR 1. 4
ATİLA YAMAN REKLAMCI İZMİR 1. 5
HASAN ENET EMEKLİ İZMİR 1. 6
İNCİ TAŞAR SERBEST İZMİR 1. 7
PINAR FORAL PSİKOLOG İZMİR 1. 8
SAVAŞ CANAKAY MUHASEBE İZMİR 1. 9
ALİ ŞENOL ESNAF İZMİR 1. 10
GÜRAY GÜLERYÜZ TEKNİSYEN İZMİR 1. 11
MUHSİN MURAT ERDOĞAN ZİRAAT YÜK. MÜH. İZMİR 1. 12
KADİR KARAGÜL EMLAK DANIŞMANI İZMİR 1. 13
GÜRCAN ÖTEGENGİL ÖĞRETMEN İZMİR 2 1
OSMAN KOCATÜRK EMEKLİ İZMİR 2 2
AHMET ALPER KASAP GIDA İMALATI İZMİR 2 3
İBRAHİM MUHSİN ERDEM SERBEST İZMİR 2 4
FATMA BÜYÜKYÖRÜK EV HANIMI İZMİR 2 5
ENVER AKTAŞ PAZARLAMACI İZMİR 2 6
OSMAN YILMAZ EMEKLİ İZMİR 2 7
METİN TİLAV SERBEST İZMİR 2 8
HÜSEYİN EKENOĞLU EMEKLİ İZMİR 2 9
NURİ VATANSEVER EMEKLİ İZMİR 2 10
ALİ SOLAK EMEKLİ İZMİR 2 11
SALİH ÖZDEMİR ESNAF İZMİR 2 12
DİLEK BUYRUK SERBEST İZMİR 2 13
         
MUSTAFA ATASEVER EMEKLİ KARS 1
HÜSEYİN AYVAZ EMEKLİ KARS 2
MİTHAT CEYLAN ÇİFTÇİ KARS 3
         
MELİK KOÇ EMEKLİ BANKACI KASTAMONU 1
ORHAN SARI ZİRAAT MÜHENDİSİ KASTAMONU 2
SALAHATTİN SEVİNÇ SERBEST KASTAMONU 3
         
AHMET KAYACI EMEKLİ KAYSERİ 1
ŞAHİN YURTGÜVEN MİMAR KAYSERİ 2
SALİM ÖNEM MÜTEAHHİT KAYSERİ 3
NECMİYE ÖZBAKKAL EV HANIMI KAYSERİ 4
SERPİL GÜRKAN EV HANIMI KAYSERİ 5
HAYRİ UÇAR SERBEST KAYSERİ 6
GÖKHAN ÖZDİN MOBİLYACI KAYSERİ 7
ÖMER DOĞAN EMEKLİ KAYSERİ 8
MUSTAFA BARAN EMEKLİ KAYSERİ 9
         
ORHAN AKYILDIZ EMEKLİ ÖĞRETMEN KIRKLARELİ 1
SEZGİN ÇAKAN AVUKAT KIRKLARELİ 2
ALİ ÇEVİK SERBEST KIRKLARELİ 3
         
AKİF AKÖZBEK ESNAF KIRŞEHİR 1
İBRAHİM ALTUNTAŞ ESNAF KIRŞEHİR 2
         
MURAT AYDOĞDU SERBEST KOCAELİ 1
ERHAN TÜRKAN AVUKAT KOCAELİ 2
HATİCE BOZKAYA EV HANIMI KOCAELİ 3
ERDEM AÇIKEL SERBEST KOCAELİ 4
MUSTAFA NAZLIGÜL SERBEST KOCAELİ 5
MÜKERREM OCAKOĞLU EMEKLİ KOCAELİ 6
AHMET CENGİZ SERBEST KOCAELİ 7
AYNUR KURT EV HANIMI KOCAELİ 8
İDRİS NEBİ GÖNENÇ YÖNETİCİ KOCAELİ 9
ALİ YILMAZ EMEKLİ KOCAELİ 10
UĞUR SARAL YÖNETİCİ KOCAELİ 11
         
MUHAMMED KELLECİ EMEKLİ KONYA 1
İSA ÇELİK SANAYİCİ KONYA 2
NERMİN VARLISENET EV HANIMI KONYA 3
ADEM AĞMIŞ ESNAF KONYA 4
ALİ SEÇMEN ÇEVİK EMEKLİ ÖĞRETMEN KONYA 5
GÜRCAN ŞEVKİ ŞEKER EMEKLİ KONYA 6
ŞEVKİ ŞEN EMEKLİ KONYA 7
YAŞAR YAMAN ESNAF KONYA 8
HASAN BEDEL EMEKLİ MÜFETTİŞ KONYA 9
MEHMET GÖKMEN EMEKLİ MÜFETTİŞ KONYA 10
ALİ ACAR MALİ MÜŞAVİR KONYA 11
MEHMET İŞLEK ESNAF KONYA 12
MÜNİR NAİR KAPANDI İNŞAAT MÜHENDİSİ KONYA 13
ALİ SÜTCÜ EMEKLİ KONYA 14
         
MUTAHHAR TEMEL EMEKLİ KÜTAHYA 1
ADNAN MENDERES YİĞİTER EMEKLİ KÜTAHYA 2
HALİL GÜN EMEKLİ KÜTAHYA 3
HASAN HÜSEYİN NAMAZ SERBEST KÜTAHYA 4
         
MEHMET SAİT ŞERAFETTİN ARPACI KİMYA MÜHENDİSİ MALATYA 1
SELAHATTİN ÇİMENYAYLA TENİSYEN MALATYA 2
HÜSEYİN GÜZEL EMEKLİ MALATYA 3
MEHMET ZEKİ GÜLEÇ EMEKLİ MALATYA 4
CAFER AVŞAR EMEKLİ MALATYA 5
BEDRİ KARAKOÇ ESNAF MALATYA 6
         
NİHAT ONBAŞIOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSİ MANİSA 1
İRFAN AKKOYUN ESNAF MANİSA 2
GÖKSEL AÇIKÇA SERBEST MANİSA 3
MEHMET KARA SERBEST MANİSA 4
SUAT ŞEN ÇİFTÇİ MANİSA 5
SABİT KOCABAŞ EMEKLİ MANİSA 6
TUNCAY AKGÜN SERBEST MANİSA 7
MİKAYİL OLĞAR SERBEST MANİSA 8
MUSTAFA DİKTAŞ EMEKLİ MANİSA 9
         
FATMA BİCAN EMEKLİ K. MARAŞ 1
CELAL BAĞCI EMEKLİ K. MARAŞ 2
İSMAİL KİRİŞCİ EMEKLİ K. MARAŞ 3
YUSUF KÖMBECİ DİŞ TEKNİSYENİ K. MARAŞ 4
MEHMET DİKEN İŞÇİ K. MARAŞ 5
HALİL SULAK EMEKLİ K. MARAŞ 6
MEHMET AYDIN İŞÇİ K. MARAŞ 7
ABDURRAHMAN SEYİT SERBEST K. MARAŞ 8
         
NİLGÜN KOLSARICI EMEKLİ MARDİN 1
AYŞE GÜLÇİN KAVAK ÇOCUK GEL. UZMANI MARDİN 2
ZEKİ USLU EMEKLİ MARDİN 3
ÖZDER KIYAK MALİ MÜŞAVİR MARDİN 4
ALİ TORUN ÇİFTÇİ MARDİN 5
ALİ AKGÜNLER ESNAF MARDİN 6
         
ZEKAİ ALPER MÜTEAHHİT MUĞLA 1
ATINÇ KOYLU İŞLETMECİ MUĞLA 2
AZMİ PEKER JEOLOJİ MÜHENDİSİ MUĞLA 3
AYTEN ARSLAN MİMAR MUĞLA 4
SÜLEYMAN YILDIZ TURİZİMCİ MUĞLA 5
ANIL DANACI TURİZM MUĞLA 6
         
VEDAT NURETTİN ŞAN SERBEST MUŞ 1
NECDET AFYON SERBEST MUŞ 2
MEHMET CAHİT ALTINTAŞ EMEKLİ MUŞ 3
         
DURMUŞ ALAGÖZ EMEKLİ GAZETECİ NEVŞEHİR 1
RIZA SAKALLI EMEKLİ NEVŞEHİR 2
KADRİ USLU ZİRAAT YÜK. MÜH. NEVŞEHİR 3
         
ZAFER ÇAPRAK İŞLETMECİ NİĞDE 1
DENİZ ALDEMİR SERBEST NİĞDE 2
EFRAHİM ARSLAN SERBEST NİĞDE 3
         
SİNAN GENÇ SERBEST ORDU 1
ŞEMİ ŞEMSETTİN ÇAKIR SERBEST ORDU 2
HALİL ÇİFTÇİ SERBEST ORDU 3
MUSTAFA MURAT ÖZEL SERBEST ORDU 4
ALİ ŞARLI ÇİFTÇİ ORDU 5
         
MUSTAFA HULUSİ KANBUR MİMAR RİZE 1
SELAHATTİN TÜYLÜ EMEKLİ RİZE 2
HAMİT ÇELİK EMEKLİ RİZE 3
         
BÜLENT AKÇA EĞİTİM İŞLETMECİSİ SAKARYA 1
HÜLYA LÜLECİ İŞ KADINI SAKARYA 2
MUSTAFA KOLAT SERBEST SAKARYA 3
CENGİZ KARABAŞ EĞİTİM İŞLETMECİSİ SAKARYA 4
NEBİYE GÜNER MALİYECİ SAKARYA 5
HASAN BİLAL İŞ ADAMI SAKARYA 6
BEDRİYE GÜL DENİZATI SERBEST SAKARYA 7
         
ERDEM DEMİRDAĞ SERBEST SAMSUN 1
ERTAN ÖZGEN DIŞ TİCARET SAMSUN 2
ÇAĞDAŞ GÖKPINAR İKTİSATÇI SAMSUN 3
MUHAMMET GÜL EMLAK DANIŞMANI SAMSUN 4
MERAL ŞENOCAK SERBEST SAMSUN 5
TEVFİK YILMAZ SERBEST SAMSUN 6
ALİ ÖZTÜRK SERBEST SAMSUN 7
MUSTAFA KEMAL KUMBASAR SERBEST SAMSUN 8
MEHMET AYDIN SERBEST SAMSUN 9
         
MUSTAFA ÖZEN ÇİFTÇİ SİİRT 1
MURAT HÜDAVERDİGAR ÜÇOK EMEKLİ SİİRT 2
SELMAN İLBAŞ İŞÇİ SİİRT 3
         
MAHİR TOPCU MÜHENDİS SİNOP 1
NURGÜL ÜNAL TURİZMCİ SİNOP 2
         
ŞADAN RIFKI TURHAN İKTİSATÇI SİVAS 1
İRFAN KAMA İKTİSATÇI SİVAS 2
KADİR DOYMUŞ SERBEST SİVAS 3
LEVENT ÖZTÜRK MUHASEBECİ SİVAS 4
ENDER MERAL SERBEST SİVAS 5
         
MUHTAR MAHRAMLI ÇİFTÇİ TEKİRDAĞ 1
BELDA GÜRLER GIDA TEKNOLOĞU TEKİRDAĞ 2
HAYRETTİN TURLİN SERBEST TEKİRDAĞ 3
NAZMİ GÜNER EMEKLİ TEKİRDAĞ 4
FEYZİ TEZCAN SERBEST TEKİRDAĞ 5
HÜSEYİN BİZER EMEKLİ TEKİRDAĞ 6
         
ALİ ENGİN EMEKLİ TOKAT 1
AHMET ÖZTÜRK EMEKLİ TOKAT 2
CİHAT ERDOĞ EĞİTİMCİ TOKAT 3
İLHAN TRAK EMEKLİ ÖĞRETMEN TOKAT 4
AKİF DEMİREL İŞLETMECİ TOKAT 5
         
ALİ  AKAR MİMAR TRABZON 1
KEMAL İNAN TÜCCAR TRABZON 2
HASAN ALİMİSOĞLU EMEKLİ TRABZON 3
ŞENOL ÇOLAKOĞLU JEOFİZİK MÜHENDİASİ TRABZON 4
HAKAN HÜSEYİN KÜÇÜKALİ MÜTEAHHİT TRABZON 5
ALİ OSMAN KARABAYIR ELEKTRİK MÜHENDİSİ TRABZON 6
         
İRFAN ESENKAL SERBEST TUNCELİ 1
VİCDAN ÖZSOY HALKLA İLİŞKİLER TUNCELİ 2
         
ALİ SUAT ERKOÇ DOKTOR ŞANLIURFA 1
ÖMER FARUK DAĞ İŞ ADAMI ŞANLIURFA 2
ÖMER KAYA SERBEST ŞANLIURFA 3
MER İ ALAS ÇİFTÇİ ŞANLIURFA 4
MUSTAFA DEMİRKAN SERBEST ŞANLIURFA 5
Ş.MÜSLÜM DERİCİ İŞ ADAMI ŞANLIURFA 6
CELAL DOĞAN SERBEST ŞANLIURFA 7
AHMET İLHAN TÜRKER SERBEST ŞANLIURFA 8
OSMAN ASLAN EMEKLİ ŞANLIURFA 9
SAİT POLAT SERBEST ŞANLIURFA 10
MEHMET REŞAT POLAT SERBEST ŞANLIURFA 11
MEHMET SİNAN KAYA SERBEST ŞANLIURFA 12
         
İSMAİL TOPAL İNŞAAT MÜHENDİSİ UŞAK 1
ŞABAN ŞAHİN EMEKLİ ÖĞRETMEN UŞAK 2
HAYRİ DİKBAŞ MALİ MÜŞAVİR UŞAK 3
         
ERDEN CAMBAZOĞLU SERBEST VAN 1
FEDA BARUT EV HANIMI VAN 2
CEMAL ÇAKIROĞLU İŞ ADAMI VAN 3
MEHMET GÖKKASAP EMEKLİ VAN 4
AYHAN HARTLI MÜTEAHHİT VAN 5
HİKMET UYGUN SERBEST VAN 6
MUSTAFA ÜLKÜR EMEKLİ VAN 7
SALİH ZEKİ YANAŞIK SERBEST VAN 8
         
YAŞAR BOZKURT EMEKLİ YOZGAT 1
ALİ ÜNSALAN EMEKLİ YOZGAT 2
ÖZKAN ERMİŞ EMEKLİ YOZGAT 3
ÖMER SARGIN EMEKLİ YOZGAT 4
         
HAMZA KARA AVUKAT ZONGULDAK 1
MENDERES UZUN ESNAF ZONGULDAK 2
ÖNDER BOSTANCI MOBİLYACI ZONGULDAK 3
METİN DEMİR İŞÇİ ZONGULDAK 4
NURAY EREN SERBEST ZONGULDAK 5
         
SERVET CEYLAN İŞ ADAMI AKSARAY 1
HAKAN ÇETİN DİŞ TEKNİSYENİ AKSARAY 2
RAMAZAN OK DİŞ TEKNİSYENİ AKSARAY 3
         
ÜMMET ÖKSÜZ EMEKLİ BÜROKRAT BAYBURT 1
YUSUF YILDIZ İNŞAAT TEKNİKERİ BAYBURT 2
         
LEYLA BERBER EV HANIMI KARAMAN 1
CEMİL CAN SERBEST KARAMAN 2
         
HAYATİ ÇİMEN ESNAF KIRIKKALE 1
YUNUS EMRE KARACA ESNAF KIRIKKALE 2
HASAN BOZTAŞ SERBEST KIRIKKALE 3
         
AHMET GÜNEŞ ESNAF BATMAN 1
YAŞAR DEMİRHAN EMEKLİ BATMAN 2
MUHAMMED FADIL BORAL ESNAF BATMAN 3
ŞERİF KAYA ŞOFÖR BATMAN 4
         
İSMAİL ÖKTEN EMEKLİ ŞIRNAK 1
YUSUF KAÇMAZ SERBEST ŞIRNAK 2
MÜCAHİT ÇALIK SERBEST ŞIRNAK 3
ÇİÇEK SÜRÜCÜGİL SERBEST ŞIRNAK 4
         
GÜRHAN ERYOL EMEKLİ BARTIN 1
REŞAT HELVACI GAZETECİ BARTIN 2
         
METE GÜR SERBEST ARDAHAN 1
SERHAT ATMACA ESNAF ARDAHAN 2
         
SEVENER DEMİRTEKİN SERBEST IĞDIR 1
UMUT YAŞAR ADA NAKLİYECİ IĞDIR 2
         
HASAN HÜSEYİN ÜREKLİ SERBEST YALOVA 1
NURŞEN SEVREN EV HANIMI YALOVA 2
         
ERTAN KÜÇÜKAY ZİRAAT MÜHENDİSİ KARABÜK 1
ONUR BAŞOKUR İŞ ADAMI KARABÜK 2
         
YÜKSEL ÖZLÜ SERBEST KİLİS 1
SERPİN ALCA HEMŞİRE KİLİS 2
         
FEHMİ RUTBİL MOBİLYACI OSMANİYE 1
MEHMET SAİD GAMLI EMLAK DANIŞMANI OSMANİYE 2
ÖKKEŞ AÇICI SERBEST OSMANİYE 3
MURAT DEMİR SERBEST OSMANİYE 4
         
VAHİT ÖZYURT ESNAF DÜZCE 1
ÜMİT CEYLAN SERBEST DÜZCE 2
HALİL MERZİFONLUOĞLU İŞÇİ DÜZCE 3

 


Kaynak ( DP )